2.5D Seduction
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 9.
7.4
Statüsü Devam Ediyor
Türü Manga

2.5D Seduction

Alternatif Adlar 2.5 Dimensional Seduction, 2.5 Jigen no Ririsa, 2.5 มิติ ริริสะ, 2.5D Seduction, 2.5次元の誘惑, 2.5次元的诱惑, 2.5차원의 유혹, Ririsa of 2.5 dimension, Sự Quyến Rũ của 2.5D

2.5D Seduction Özet

Okumura, manga kulübünün başkanı ve 2D kızları seven ve 3D’den nefret eden tipik bir otaku. Bir gün Amano Lilysa adında bir kız manga kulübüne katılmaya karar verir, ancak Okumura’nın bilmediği şey bu kızın erotik cosplayler giymeyi sevdiğidir. Peki Lilysa Okumura’dan kendisinin fotoğraflarını çekmesini isterken erotik bir kostüm giymeye karar verdiğinde ne olacak?

Çıkış Yılı 2019
Yapımcı HASHIMOTO Yuu
Artist HASHIMOTO Yuu
Serileştirme Shounen Jump + (Shueisha)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: En Kaliteli ve En Güncel Manga Oku, En Kaliteli ve En Güncel 2.5d seduction Oku, En Kaliteli 2.5d seduction Oku, En Güncel 2.5d seduction Oku, 2.5d seduction Oku, 2.5d seduction Manga Oku, 2.5d seduction Türkçe Oku, 2.5d seduction Türkçe Manga Oku, Türkçe Çeviri, Manga Oku, Manga Türkçe Oku, Manga oku, manga online, manga read, Manhua, Manhua Oku, Manhwa, Manhwa Oku, Online, online comics, online read, read manga online, romantik manga, romantik manga oku, romantizm oku, Shoujo, shoujo manga oku, shoujo oku, shounen, Shounen, shounen oku, sistem manga, Webtoon, webtoon, Webtoon oku, webtoon online'
DİKKAT! "2.5D Seduction" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "2.5D Seduction" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit