Game of Familia: Kazoku Senki
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 6.
7.2
Statüsü Devam Ediyor
Türü Manga

Game of Familia: Kazoku Senki

Alternatif Adlar Game obu Familia - Family Senki, Game of Familia - A Family's War Chronicles, Game of Familia - Family Senki, Game of Familia - Family War Chronicles, Game of Familia -Family Senki-, Game of Familia -家族战记-, Game of Familia -家族戰記-, Игра семьи Обу - Семейная история войны., Семья в другом мире, ゲーム オブ ファミリア  ―家族戦記―, 家族战纪, 게임 오브 패밀리어 -가족전기-

Game of Familia: Kazoku Senki Özet

Hikayenin ana karakteri, üvey annesi ve iki üvey kardeşiyle(annesinin kardeşleri) birlikte “Ölü Curcuna” denilen ve sadece kutsal gümüşle öldürebilen dünyayı kasıp kavuran hortlaklarla savaşması için başka bir dünyaya çağrılır.

Ölü Curcunayı öldürmek içinse kutsal kılıcı kullanan kılıç ustası, toprağın gücünü kullanarak koruyan muhafız, suyun gücünü kullanarak iyileştiren ak büyücü ve ateşin gücünü kullanarak yok eden kara büyücüden olan dört kişilik adına familia denilen bir grup oluşturulmalıdır. Muhafız, ak büyücü ve kara büyücü, curcunayı öldürebilen kılıç ustasını desteklemek için vardır.

Fakat büyü gücü kullanabilmek için bir parçanı feda ederek ruhlarla anlaşma yapmak zorundasındır. Ve yapılan fedakarlık ne kadar büyük olursa bahşedilen güç de o kadar büyük olmaktadır. Yapmaları gereken bir seçim vardır… Vücudundan bir parçayı feda edecek üç kişi kim, kılıcı taşıyacak kişi kim olacaktır?

Çıkış Yılı 2018
Yapımcı YAMAGUCHI Mikoto
Artist D.P
Serileştirme Dragon Age (Fujimi Shobo)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: En Kaliteli ve En Güncel Manga Oku, En Kaliteli ve En Güncel game of familia: kazoku senki Oku, En Kaliteli game of familia: kazoku senki Oku, En Güncel game of familia: kazoku senki Oku, game of familia: kazoku senki Oku, game of familia: kazoku senki Manga Oku, game of familia: kazoku senki Türkçe Oku, game of familia: kazoku senki Türkçe Manga Oku, Türkçe Çeviri, Manga Oku, Manga Türkçe Oku, Manga oku, manga online, manga read, Manhua, Manhua Oku, Manhwa, Manhwa Oku, Online, online comics, online read, read manga online, romantik manga, romantik manga oku, romantizm oku, Shoujo, shoujo manga oku, shoujo oku, shounen, Shounen, shounen oku, sistem manga, Webtoon, webtoon, Webtoon oku, webtoon online'
DİKKAT! "Game of Familia: Kazoku Senki" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "Game of Familia: Kazoku Senki" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit