I Have a Slow Life Living in Different World (I Wish)
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 16.
5.9
Statüsü Devam Ediyor
Türü Manga

I Have a Slow Life Living in Different World (I Wish)

Alternatif Adlar (想要)在异世界过慢生活, I Have a Slow Life Living in Different World (I Wish), I Have a Slow Living in Different World (I Wish), Isekai de Slow Life wo (Ganbou), Slow Life in Another World (I Wish!), 異世界でスローライフを(願望)

I Have a Slow Life Living in Different World (I Wish) Özet

Tanrıçanın yetkisiyle Itsuki Shinomiya’yaya çeşitli yetenekleri seçme ve başka bir dünyada yeniden doğma ayrıcalığı verildi.
Ancak, diğer dünyaya gitmeden önce, korkunç, kirli, iğrenç olan savaşlara dahil olmak istemedi.
Sakin bir yaşam sürmekte kararlı olan Itsuki, eşsiz bir yetenek olan ve ona günde bir kere bir miktar para veren ‘’Cep Parası’’nı seçti
‘’Bununla birlikte, çalışmama gerek kalmadan kızlarla takılabilirim!’’
Savaşlardan uzak durma ve tatlı kızlarla yaşamanın hayalini kuran Itsuki yeni dünyasına adımını attı!
Ama gerçeklik o kadar da basit değildi.
Dev böcekler tarafından saldırıya uğramak, dernekte kavgalara karışmak ve kölelerle sıkışıp kalmak?
En sonunda, Itsuki istediği sakin hayatını yaşayabilecek mi?
Eşsiz becerileri ve üretim becerileriyle, güzel kızlarla olan heyecan verici ve sakin dünya hayatı şimdi başlıyor!

Çıkış Yılı 2019
Yapımcı Shige
Artist Nagayori
Serileştirme Comic Gardo (Overlap)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: En Kaliteli ve En Güncel Manga Oku, En Kaliteli ve En Güncel i have a slow life living in different world (i wish) Oku, En Kaliteli i have a slow life living in different world (i wish) Oku, En Güncel i have a slow life living in different world (i wish) Oku, i have a slow life living in different world (i wish) Oku, i have a slow life living in different world (i wish) Manga Oku, i have a slow life living in different world (i wish) Türkçe Oku, i have a slow life living in different world (i wish) Türkçe Manga Oku, Türkçe Çeviri, Manga Oku, Manga Türkçe Oku, Manga oku, manga online, manga read, Manhua, Manhua Oku, Manhwa, Manhwa Oku, Online, online comics, online read, read manga online, romantik manga, romantik manga oku, romantizm oku, Shoujo, shoujo manga oku, shoujo oku, shounen, Shounen, shounen oku, sistem manga, Webtoon, webtoon, Webtoon oku, webtoon online'
DİKKAT! "I Have a Slow Life Living in Different World (I Wish)" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "I Have a Slow Life Living in Different World (I Wish)" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit