Mato Seihei no Slave
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 32.
7.5
Statüsü Güncel
Türü Manga

Mato Seihei no Slave

Alternatif Adlar Chained Soldier, Demon Slave (French), Demon Slave (German), Demon Slave (Italian), Slave of the Hell Soldiers, Slave of the Magic Capital's Elite Troops, SLAVE ทาสสุดแกร่งแห่งหน่วยป้องกันอสูร, Раб спецотряда демонического города, 魔都精兵のスレイブ, 魔都精兵的奴隶, 마도정병의 슬레이브

Mato Seihei no Slave Özet

Bu dövüş-fantezi türündeki manga insanları Mato(uğursuz başkent) olarak adlandırılan bir paralel dünyaya açılan kapıdan geçen yaratıklardan koruyan birçok kadın kahramanın olduğu bir hikayeyi konu alır.

Çıkış Yılı 2019
Yapımcı Takahiro (タカヒロ)
Artist TAKEMURA Youhei
Serileştirme Shounen Jump + (Shueisha)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: En Kaliteli ve En Güncel Manga Oku, En Kaliteli ve En Güncel mato seihei no slave Oku, En Kaliteli mato seihei no slave Oku, En Güncel mato seihei no slave Oku, mato seihei no slave Oku, mato seihei no slave Manga Oku, mato seihei no slave Türkçe Oku, mato seihei no slave Türkçe Manga Oku, Türkçe Çeviri, Manga Oku, Manga Türkçe Oku, Manga oku, manga online, manga read, Manhua, Manhua Oku, Manhwa, Manhwa Oku, Online, online comics, online read, read manga online, romantik manga, romantik manga oku, romantizm oku, Shoujo, shoujo manga oku, shoujo oku, shounen, Shounen, shounen oku, sistem manga, Webtoon, webtoon, Webtoon oku, webtoon online'
DİKKAT! "Mato Seihei no Slave" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Mato Seihei no Slave Bölümleri

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "Mato Seihei no Slave" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit