Tsugumomo
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 4.
8
Statüsü Güncel
Türü Manga

Tsugumomo

Alternatif Adlar Цугумомо (Russian), تسوغومومو, つぐもも, 怪怪守护神, 怪怪守護神, 츠구모모

Tsugumomo Özet

Japon kültüründe “Tsukumogami” bir ruh kazanmış ve kendisinin farkında olan nesnedir. İki Tsugumogami vardır. Sahipleriyle uzun yıllar boyunca kurdukları uyum içindeki ilişkileriyle gelişen “Tsugumomo” lar ve yalnızca belirli insanların yıkıcı isteklerini yerine getirmek için oluşan kendin, kontrol edemeyen ruhlar “Amosogi” ler.
Kazuya Kagami annesinin ölmesinin ardından geriye bıraktığı eşyası olan obi’den asla vazgeçemedi.
İster evde olsun ister okulda onu gittiği her yere götürerek güvende tutmaya çalıştı. Bir gün bir amasogi tarafından saldırıya uğrayan Kazuya, obinin Tsukumogamisi Kiriha tarafından kurtarılır. Kiriha tarafından geçmişin boşlukları doldurulurken bir yandan da ikisi beraber kötülüklere karşı savaşacaklardır.

Animesinden devam edecekler “71. Bölümden” başlayabilirler.

Çıkış Yılı 2007
Yapımcı HAMADA Yoshikazu
Artist HAMADA Yoshikazu
Serileştirme Gekkan Action (Futabasha)Comic Seed! (Futabasha)Web Comic Action (Futabasha)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: En Kaliteli ve En Güncel Manga Oku, En Kaliteli ve En Güncel tsugumomo Oku, En Kaliteli tsugumomo Oku, En Güncel tsugumomo Oku, tsugumomo Oku, tsugumomo Manga Oku, tsugumomo Türkçe Oku, tsugumomo Türkçe Manga Oku, Türkçe Çeviri, Manga Oku, Manga Türkçe Oku, Manga oku, manga online, manga read, Manhua, Manhua Oku, Manhwa, Manhwa Oku, Online, online comics, online read, read manga online, romantik manga, romantik manga oku, romantizm oku, Shoujo, shoujo manga oku, shoujo oku, shounen, Shounen, shounen oku, sistem manga, Webtoon, webtoon, Webtoon oku, webtoon online'
DİKKAT! "Tsugumomo" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "Tsugumomo" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit