World’s End Harem
Bookmark
Şu kadar kişi bu seriyi takip ediyor, 5.
5.7
Statüsü Güncel
Türü Manga

World’s End Harem

Alternatif Adlar Le Harem de la fin du Monde, Shuumatsu no Harem, Shuumatsu no Harem After World, World's End Harem After World, حرم سرای آخر دنیا, 終末のハーレ�, 終末のハーレム After World, 终末的后宫, 종말의 하렘

World’s End Harem Özet

Yıl 2040. Japonya teknolojide insan çalışmasına ihtiyaç duymadığı bir noktaya gelir. Fakat multipl skleroz gibi hastalıkların tedavisi henüz bulunamamıştır. Bu hastalığa yakalanan insanlar tedavi olmak için 5 yıla kadar karyostaza girmek zorundadır. Uyandıklarında haberdar olmadıkları tek şey, hayatta kalmak adına insanlığın son umudu olduklarıdır.

Çıkış Yılı 2016
Yapımcı LINK
Artist SHOUNO Kotarou
Serileştirme Shounen Jump + (Shueisha)
Yükleyen
Siteye Eklendiği Tarih
En Son Güncelleme
Anahtar Kelime: En Kaliteli ve En Güncel Manga Oku, En Kaliteli ve En Güncel world’s end harem Oku, En Kaliteli world’s end harem Oku, En Güncel world’s end harem Oku, world’s end harem Oku, world’s end harem Manga Oku, world’s end harem Türkçe Oku, world’s end harem Türkçe Manga Oku, Türkçe Çeviri, Manga Oku, Manga Türkçe Oku, Manga oku, manga online, manga read, Manhua, Manhua Oku, Manhwa, Manhwa Oku, Online, online comics, online read, read manga online, romantik manga, romantik manga oku, romantizm oku, Shoujo, shoujo manga oku, shoujo oku, shounen, Shounen, shounen oku, sistem manga, Webtoon, webtoon, Webtoon oku, webtoon online'
DİKKAT! "World’s End Harem" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.

World’s End Harem Bölümleri

Yorumlar

Content Warning
DİKKAT! "World’s End Harem" serisi +18 bir seri olup çıplaklık, şiddet ve kan içerebilir. Bu seriyi okuyan kişi bu uyarıyı okuyup, onaylamış sayılır.
Enter
Exit